O nas

Notarly to przede wszystkim zespół kreatywnych ludzi, których wyróżnia nieszablonowe spojrzenie na branżę prawniczą. Wszyscy wierzymy, że technologia ma nam znacznie więcej do zaoferowania niż dzisiaj myślimy.

Mamy notarialne DNA

Notarly zostało założone przez prawnika i programistę i jest rozwijana przez interdyscyplinarny zespół z tych dziedzin. Jest rezultatem połączenia osobistego doświadczenia pracy w kancelariach z najwyższymi standardami programowania. Uważamy, że połączenie prawa i technologii przynosi korzyści dla prawników, jak i ich klientów. Chcemy by prawnicy mogli jak najwięcej czasu poświęcać na zadania merytoryczne i pracę z klientami.
Notarly jest rozwijane przez interdyscyplinarny zespół z dziedzin prawa oraz IT. Jest rezultatem połączenia osobistego doświadczenia pracy w kancelariach notarialnych z najwyższymi standardami programowania. Wszyscy uważamy, że połączenie prawa i technologii przynosi korzyści dla prawników, jak i ich klientów. Chcemy by prawnicy mogli jak najwięcej czasu poświęcać na zadania merytoryczne i pracę z klientami.

Co zasługuje na uwagę, poza działem IT, mamy również dział Konsultantów Notarly. Są to osoby z wykształceniem prawniczym oraz kilkuletnim doświadczeniem w pracy w kancelariach notarialnych, które odpowiedzialne są za przerobienie treści aktów notarialnych na strukturę logiczną umożliwiającą generowanie dokumentu.

Chcesz do nas dołączyć?

Lub też pomóc nam w tworzeniu idealnych treści aktów notarialnych? Napisz!

Notarly to przyszłość Twojej kancelarii

Poznaj nasz zespół

Vitaliy Kuznietsov
CTO
Dariusz Frynas
Fullstack developer
Jan Janucewicz
Frontend developer
Milena Kostrzejowska
QA
Anna Wójtowicz
Konsultant Notarly
Agnieszka Kurcz
Konsultant Notarly
Paweł Słomka
Doradca klienta

Przetestuj Notarly za darmo

W tym celu weź udział w konsultacji, na której zaprezentujemy możliwości oprogramowania. Będziesz mógł wdrożyć Notarly i dołączyć do grona Sprytnych Notariuszy. 
Umów się na bezpłatną konsultację
×