Żadna umowa nie jest taka sama

Paweł
2023-02-06

Sami doskonale wiemy, że w akcie notarialnym jest wiele możliwych wariantów tekstu. I oczywiście nie zawsze wygenerujemy w Notarly gotowy akt do podpisu. Nawet jednak w skomplikowanym dokumencie możemy wygenerować bazę aktu z komparycją, opisem nieruchomości, dokumentów, oświadczeniami, pouczeniami, projektem wniosku wieczystoksięgowego i w ten sposób uprościć swoją pracę.

Zespół Notarly, składający się z programistów oraz Konsultantów Notarly (osób z doświadczeniem w pracy w kancelarii notarialnej), codziennie rozkłada akty notarialne na czynniki pierwsze, tak aby w różnych możliwych konfiguracjach, można było dostosować Notarly do złożonych stanów faktycznych.

Nie ma powodu, dla którego mamy tę samą klauzulę pisać po raz kolejny od nowa czy też wklejać z innego aktu (marnując czas na jego odszukanie) z narażeniem się na przeklejenie danych z poprzedniego aktu i będąc zmuszonym do odmiany końcówek i naprawy formatowania.

Szkic aktu wygenerowany w Notarly możesz pobrać na dysk swojego komputera w formacie do edycji (docx.) i następnie nanieść zmiany jakie zostały uzgodnione przez strony podczas czytania aktu.

A jeżeli trafi się umowa całkowicie nietypowa... Pozostanie nam ta przyjemność aby napisać ją samemu, od zera.

Umów się na około 30 minutową prezentację, aby zobaczyć czy Notarly sprawdzi się w Twojej kancelarii.

×